تبلیغات
روستای تاریخی بند امیر

روستای تاریخی بند امیر
.: بندامیر جواهری در دل کوه :. 
قالب سایت
صفحات جانبی
امکانات

بسم الله الرحمن الرحیم

میزان رای ملّت است . امام خمینی "ره"

انتخابات، یکی از عرصه های مهم مشارکت مردم در سرنوشت خود وجامعه و مهمترین عامل پیوند بین  حاکمیت و مردم است. این پدیده، در نظام دینی مردم سالار، زمینه ساز اعتماد متقابل و برخورداری از حکومتی پاسخگوست.  مشارکت‌ مسئولانه در انتخابات، نه تنها جلوه احساس مسئولیت مردم است ؛ بلکه پشتوانه ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه بین المللی می باشد.

خوشبختانه شاهد هستیم که مردم شریف ومتدیّن شهرستانهای سا وه ، زرندیه وتوابع مسئولیت پذیری ومشارکت را با عقلانیت وتدبیر همراه کرده وبا حضور پرشور وشعور در پای صندوقهای رأی، یکبار دیگر انسجام ، اتحاد وپیکری واحد بودن را در مرحله ای سرنوشت ساز به نمایش گذاشتند و  یکی از فرهیختگان خورا به نمایندگی شهرهایشان برگزیده ودر این آزمون خردورزی ، پیروزی  وسربلندی را نصیب خود کردند. ضمن تشکر صمیمانه از آحاد مردم شریف وعا لیقدر این  حوزه انتخابیه ، پیروزی بدست آمده را به همۀ آنان تبریک عرض می کنیم .

سپاس بیکران از سرکارخانم دکتر شهلا میرگلو بیات داریم  که در کمال پاکدستی وخلوص یکدوره نمایندگی این مردم شریف وقدردان را در مجلس شورای اسلامی متحمل ومنشاء خیرات ومبررّات زیادی شدند و اینک این امانت مردم را به فرزند دیگر این خطه از کشور عزیزمان، می سپارند.

تبریک عرض می کنیم  به خدمت جناب آقای مهندس محمدرضا منصوری که شایستگی پذیرش امانت مردم ونمایندگی آنان را در دوره دهم مجلس شورای اسلامی کسب کردند  . همچنین به مردم شریف ساوه وزرندیه نیز تهنیت وشادباش داریم که فرهیختگان خودرا بخوبی شناسایی وبه شایستگی قدردانشان هستند.

امیدواریم فرزندان برومند این مردم غیور،یعنی خانم میرگلوبیات وجناب منصوری،  فرصت را غنیمت شمرده و رقابت دیروز را به رفاقت امروز مبدّل وبا وفاق وهمدلی در کنار هم قرار گرفته و  با استعانت از خدای متعال وبا پشتوانه وبهره گیری از خردجمعی فرهیختگان دوشهرستان وتوابع،  باهدفی واحد ویک جهت، تمام ظرفیت های موجود حوزه انتخابیه را متحدوبسیج نموده وبا صفا وصمیمت برای بهبودکیفیت زندگی مردم واعتلای فرهنگ عمومی کشور گام های موثرتری بردارند .

ما جمعیت احیاگران خرقان نیز این انتخاب شایسته را به فال نیک گرفته وضمن آرزوی موفقیت برای جناب مهندس منصوری با خدای خویش پیمان می بندیم که خالصانه ومدبّرانه در کنار نمایند ۀ منتخب شهرمان قرارگرفته و برای پیشرفت وآبادانی ساوه وزرندیه وبخصوص خرقان محروم مانده ، از هیچ گونه مساعدتی دریغ نداشته و مدافع خواسته های بحق ومطالبات شرعی وقانونی همشهریان عزیزمان باشیم .

والسلام علیکم

خدمتگزان شمادرجمعیت احیاگران خرقان-  13/2/95


[ شنبه 25 اردیبهشت 1395 ] [ 07:04 ق.ظ ] [ خسرو امیرحسینی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

.: بندامیر جواهری در دل کوه :.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :